Hungarian/Magyar
English

2016

Esemény Helyszín Időpont
Fegyverzajos télkergetés az EMESE Parkban Szigethalom 2016.03.19.
Honfoglalók napja Nagyhegyes 2016.04.16.
Bátrak viadala Szombathely 2016.04.23.
Ősök napja Pliska (BG) 2016.06.02.
10. Nyílzápor Ópusztaszer 2016.06.25
Racibórz Racibórz (PL) 2016.07.01.
Nordegard születésnap Almásfűzitő 2016.07.01.
Zilele Cetatii Oradea Nagyvárad (RO) 2016.07.01-03.
Utgard Jasenové (SK) 2016.07.16.
XXII Festival slowian i wikingov Wolin (PL) 2016.08.05-07.
Kurultaj Bugac 2016.08.12-14.
Korismereti találkozó az EMESE parkban Szigethalom 2016.09. ..

2015

Esemény Helyszín Időpont
Fegyverzajos télkergetés az EMESE Parkban Szigethalom 2015.03.21-22.
Rusborg Jelec (RUS) 2015.05.7-11.
Harcosok Völgye Szántódpuszta 2015.06.26-28.
XXI Festival slowian i wikingov Wolin (PL) 2015.07.31-08.02.
III.Kisvárdai Szent László Vígasságok Kisvárda 2015.09.4-6.
X. Korismereti Találkozó, EMESE Park Szigethalom 2015.09.11-13.

2014

Esemény Helyszín Időpont
Rusborg Yablonovo (RUS) 2014.05.08-11.
Harcosok Völgye Szántódpuszta 2014.06.13-15.
XX Festival slowian i wikingov Wolin (PL) 2014.08.01-03.
- Litvánia (LT) 2014.08.08-10.
II. Kisvárdai Szent László Vígasságok Kisvárda 2014.09.05-07.
IV. Sereggyűjtő Kunszentmiklós 2014.09.26-28.

2013

Esemény Helyszín Időpont
Kiskun Tavaszünnep Kunszentmiklós 2013.03.23.
X Najazd barbarzyncow Ogrodzieniec (PL) 2013.05.18-19.
III. Algyői Vitézi Találkozó Algyő 2013.05.26.
Harcosok völgye Kereki 2013.06.07-09.
Szent László napok Győr 2013.06.28-30.
- Kluknava (SK) 2013.06.05-07.
XIX Festival slowian i wikingov Wolin (PL) 2013.07.26-28.
MOGY Apajpuszta 2013.08.16-18.
Savaria Szombathely 2013.08.24-26.
I.Kisvárdai Szent László Vigasságok Kisvárda 2013.09.06-08.
Góra Peruna Polana Głodówka (PL) 2013.09.12-15.
III. Sereggyűjtő Kunszentmiklós 2013.10.04-06.

2012

Esemény Helyszín Időpont
Nyílzápor gyakorlónap Szigethalom 2012.03.31.
V. Hun napok Várpalota 2012.04.27-29.
- Kereki 2012.06.22-23.
Medias medieval fest Medgyes (RO) 2012.07.06-08.
XVIII Festival slowian i wikingov Wolin (PL) 2012.08.03-05.
Savaria Szombathely 2012.08.24-26.
Magyarok és vikingek Szent István udvarában Szigethalom 2012.09.07-09.
II. Sereggyűjtő Alsószenttamás 2012.09.21-23.

2011

Esemény Helyszín Időpont
Nyílzápor Ópusztaszer 2011.06.24-25.
V. Páncélos Vitézek találkozója Szeged 2011.07.1-3.
XVII Festival slowian i wikingov Wolin (PL) 2011.08.5-7.
Savaria Szombathely 2011.08.26-28.
I. Sereggyűjtő Kunszentmiklós 2011.09.9-11.

2010

Esemény Helyszín Időpont
IV. Magyarok és Vikingek találkozója Szigethalom 2010.09.10-11.

Ugrás az oldal tetejére
© 2013 Kocsis Norbert & Windur. Minden jog fenntartva. All rights reserved.